Překlad z italštiny do hebrejštiny
a z hebrejštiny do italštiny

italština hebrejština

Překlad z italštiny do hebrejštiny a opačně nebyl nikdy jednodušší. Je zde totiž online pomůcka, iprekladač.eu. Díky němu lze překládat texty různé délky a významu, což lze využít při každé návštěvě cizí země. Jelikož ho využijete nejen v PC, ale i v tabletech, mobilech a iPhone, stane se Vašim věrným společníkem na cestách - necestách.

 

italština - o jazyku

Italština je románský jazyk, mluví jím asi 70 milionů lidí, z nichž většina žije v Itálii.

Standardní italština je založena na toskánských dialektech a je "kompromisem" mezi jazyky jižní Itálie a galo-románskými jazyky na severu. Ustálený toskánský standard byl však v průběhu posledních desetiletí mírně ovlivněn dialekty, jimiž se hovoří v Miláně, ekonomickém centru země.

hebrejština - o jazyku

Hebrejština nebo hebrejské jazyky je označení pro semitské jazyky / nářečí.

Hebrejština patří do rodiny semitských jazyků do severozápadní skupiny a do tzv. kananejské jazyků. Její původ sahá zřejmě do pozdního kanaánčiny. Nejstarší stopy kenaanské řeči s hebrejskými idiomů objevili archeologové v Ras SAMRO (Ugaritu) a pocházejí z 20. století př. Kr.

Hebrejština označuje souhrnně všechny vývojové varianty hebrejského jazyka od starověké hebrejštiny přes biblickou až po moderní hebrejštinu, kterou se dnes hovoří ve Státě Izrael.