Překlad z řečtiny do němčiny
a z němčiny do řečtiny

řečtina němčina

Překlad z řečtiny do němčiny a zpětně už nemusí představovat takový problém, jak by se mohlo na první pohled zdát. Pokud potřebujete přeložit větu či text s jakýmkoliv významem, doporučujeme Vám použít jednoduchý online překladač. Jelikož je vhodný i do mobilu, ale stejně dobře pracuje v tabletě či PC, využijete ho právě tam, kde ho opravdu budete potřebovat.

 

řečtina - o jazyku

Řečtina (řecký jazyk) patří mezi indoevropské jazyky, používaná obyvatelstvem v Řecku, na Kypru av částech Turecka, jakož iv emigračních zemích - Austrálie, Spojené státy, Kanada a jiné.

Řečtina se vyvinula ze Starořečtina. Spolu s čínštinou a aramejštinou je jazykem s najldhšou literární tradicí.

němčina - o jazyku

Němčina je jazyk západní skupiny germánských jazyků a je jeden z nejrozšířenějších jazyků. V Evropské unii je to rodný jazyk pro nejvíce lidí. Patří také mezi 10 nejpoužívanějších jazyků na světě.

Němčina je hlavním jazykem pro 96,75 milionu Evropanů, což je 13,3% Evropanů, a tím je druhým evropským jazykem podle počtu mluvících za ruštinou (asi 150 milionů mluvících v Evropě) a před francouzštinou (66,5 milionu Evropanů). Němčina je třetím najvyučovanejším cizím jazykem v EU (po angličtině a francouzštině) a v USA (po španělštině a francouzštině). Je jedním z oficiálních jazyků Evropské unie.